Kontakt

Informasjon Jaro AS

Besøksadresse: Humleveien 14, 9514 ALTA
Postadresse: Postboks 2181, 9508 ALTA
Telefon: 78 44 92 00
Faks: 78 44 91 80
E-post: post@jaro.no

Daglig leder: Olav Jørgensen

Direkte telefon: 78 44 92 04
Mobiltelefon: 91 60 13 18
E-post: olav@jaro.no

Prosjektleder: Ole Marius Thomassen

Direkte telefon: 78 44 92 05
Mobiltelefon: 90 65 52 66
E-post: ole@jaro.no

Prosjektleder: Bert Anderson

Direkte telefon: 78 44 92 03
Mobiltelefon: 91 30 11 50
E-post: bert@jaro.no

Kontorleder: Kristian Jakobsen

Mobiltelefon: 97 10 70 93
E-post: kristian@jaro.no

Kontorarbeider: Gro Johnsen

Direkte telefon: 78 44 92 00
E-post: gro@jaro.no

Produksjonsleder: Knut-Steinar Taknes

Direkte telefon: 78 44 92 07
Mobiltelefon: 99 57 45 93
E-post: knut@jaro.no

Montasjeleder: William Knutsen

Direkte telefon: 78 44 92 01
Mobiltelefon: 48 14 91 70
E-post: william@jaro.no

Prosjektleder Tromsø: Truls Robertsen

Mobiltelefon: 90 74 01 19
E-post: truls@jaro.no

Blanderiet

Direkte telefon: 78 44 91 90
Mobiltelefon: 95 42 60 62
E-post: blanderi@jaro.no